S.S.S

Ürün ile ilgili ödemeyi banka havalesi veya kapıda ödeme şeklinde yapabilirsiniz. Havale ve kapıda ödeme işlemi ile ilgili komisyon ve masraflar alıcıya aittir.

Sitemizde belirtilen fiyatlara KDV, havale sırasında ortaya çıkabilecek masraflar ve kargo ile kapıda ödeme sırasında çıkabilecek masraflar dahil değildir. 

Ödemeyi TL olarak yapabilirsiniz. Ürün fiyatı ödeme günündeki TCMB Döviz Satış kuru üzerinden TL’yi çevrilir.

Ürünlerin stok durumu sitemizde belirtilmiştir. Fakat bazen bazı ürünlerde talep çok fazla olduğu için stok bilgisi güncel olamayabiliyor. Tavsiyemiz ürün siparişinden önce stok bilgisini teyit edip, ona göre sipariş vermenizdir.

Stok dahilinde sipariş verdiğiniz ürünlerin ödemesini saat 12:00’ye kadar yapmanız durumunda siparişiniz aynı gün kargoya verilmektedir. Kargo şirketinin yoğunluğuna ve bulunduğunuz lokasyona bağlı olarak 1-2 iş günü içerisinde parça tarafınıza ulaşmaktadır.

Geniş tedarik ağımız sayesinde stoğumuzda yer almayan parçaları da tedarik edebilme şansımız mevcuttur. Konu ile ilgili olarak yedek parça numarasını, ürünün markasını veya parça ile ilgili resim v.s gibi bilgileri tarafımıza iletmeniz durumunda konu ile ilgili olarak tarafınıza geri dönüş yapılır.

Stoklar dahilinde satılan ürünler ile ilgili olarak iadeler kabul edilmektedir. Lakin ürünün kutusuna veya kendisine zarar verilmemiş olması gerekmektedir. Aksi taktirde iade kabul edilmektedir.

Özel olarak talep üzerine tedarik edilen parçaların iadesi mümkün değildir.

Her türlü teknik servis ve montaj talebiniz ile ilgili olarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İhtiyacınız olan hizmete göre hazırladığımız servis teklifimize onay vermeniz durumunda servis personelimiz en kısa sürede bulunduğunuz yerde servis hizmeti verebilmektedir.